Pilne wezwanie, nasza szybka reakcja i placówka bankowa Santander Bank Polska w Głogowie mogła funkcjonować bez przeszkód.

Mobilność naszych usług to gwarancja szybkości ich realizacji oraz dostępność o każdej porze. Przykładem jest realizacja z Głogowa. Wykonanie dezynfekcji, od momentu zgłoszenia od klienta wraz z dojazdem do innej miejscowości, zajęło naszym pracownikom niecałe trzy godziny. Warto przy tym wspomnieć, że zarówno zlecenie, jak i realizacja usługi miało miejsce w nocy. Prośba o pilną dezynfekcję wpłynęła o godz. 22:30, a kilkanaście minut po godzinie 1 grupa mobilna z Lubina zakończyła oczyszczanie dwóch stref, zewnętrznej (wejście do banku) oraz wewnętrznej (24 godzinnej).

Grupa Impel dostosowuje swoje usługi do potrzeb klientów na bieżąco. Mobilność usług jest szczególnie ważna w obecnej sytuacji, gdyż gwarantuje wykonanie zamówionej usługi w krótkim czasie w konkretnej lokalizacji klienta. Nasze grupy mobilne przeprowadzają dezynfekcję metodami: zamgławiania, ozonowania, gazowania w pomieszczeniach zamkniętych, a także dezynfekują otwarte przestrzenie.

Potrzebujesz natychmiastowej dezynfekcji? Skontaktuj się z nami: +48 800 190 911 | cc.info@impel.pl

Aktualności