Kompetencje związanie z wykonywaniem usług utrzymania czystości, w tym renowacji posadzek, wymagają stałego doskonalenia.  To właśnie z tego powodu nasi przedstawicie byli obecni na targach „Marmomac”, które odbyły się w  Weronie, od 27 do 30 września 2022 r. To jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń branży kamieniarskiej, w ramach którego prezentowane są trendy w wykorzystaniu i obróbce kamienia.   

W gronie obecnych na targach w Weronie znaleźli się reprezentanci działu operacyjnego grupy produktowej Mobile Groups, działu maszyn i technologii oraz kierownik specjalistycznej Grupy Mobilnej, odpowiedzialnej za realizowanie usługę renowacji posadzek w obiektach klientów.  Grupy Mobilne Impel to doświadczone ekipy sprzątające. Ich pojazdy wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a pracownicy w odpowiednie kompetencje, które pozwalają świadczyć usługę na najwyższym poziomie.

Wystawcy na targach Marmomac

W tym roku na Marmomac było obecnych aż 1 207 firm. Wystawcy prezentowali się na stoiskach zlokalizowanych w 10 halach oraz na terenach zewnętrznych. Jak podkreślał  Federico Bricolo – prezes Veronafiere, organizatora targów – ponad 60% wystawców to firmy spoza Włoch.

Na targach zaprezentowano ponad 1200 odmian materiału kamiennego. Innowacyjną technologię wydobycia, cięcia, obróbki i transportu prezentowało ok. 700 nowych maszyn, nie wspominając o ponad 800 innych produktach, takich jak narzędzia, materiały ścierne i chemikalia.

Przedstawiciele Grupy Impel mieli możliwość prowadzenia rozmów i wymiany doświadczeń z największymi dostawcami i firmami. Należą do nich m.in.: Tenax, Hyper Grinder, GranQuartz, Kónig, Lavina, Klindex, B-Chem, DIAFIL, Reverse, Scania, Elephant, High Performance, Klin System, Husqvarna, Sifa Diamond.

Wiedza produktowa

Obecność na targach takich jak Marmomac pozwala nam zapoznać się z trendami  w branży kamieniarskiej oraz rodzajami wykorzystywanych obecnie posadzek. To również okazja do przyjrzenia się całemu procesowi –  począwszy od ich powstawania, przetwarzania, konserwacji, do ich końcowej pielęgnacji. Śledzenie trendów oraz poszerzanie wiedzy produktowej o informacje na temat sprzętu, maszyn oraz środków chemicznych pozwalają nam lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Dzięki temu możemy realizować usługi zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. 

Więcej na temat oferowanej przez Grupę Impel usługi czyszczenia i konserwacji posadzek możesz przeczytać na naszej stronie.

Aktualności