Spółki Impel Facility Services oraz Impel System po przeprowadzonym audycie utrzymały Certyfikat Gwaranta Czystości i Higieny. Firmy legitymujące się tym dokumentem spełniają najwyższe europejskie wymogi w zakresie przeszkolenia personelu, a także jakości używanych produktów i sprzętu.

Aby otrzymać Certyfikat należy spełnić warunki określone w regulaminie Programu Gwarant Czystości i Higieny. Za przeprowadzenie audytu odpowiada niezależna jednostka certyfikująca.

Najbardziej istotnym celem wyznaczonym na kolejny rok jest prowadzenie usług zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dla usług utrzymania czystości oznacza to realizowanie ich z minimalnym wykorzystaniem  środków chemicznych, coraz mniejszym zużyciem  wody i prądu oraz ograniczeniem emisji ścieków.

Poznaj inne certyfikaty, którymi posługujemy się. Zobacz więcej

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.