Impel System, spółka z Grupy Impel, została członkiem Polskiej Rady Facility Management skupiającej organizacje, firmy i ekspertów z branży FM.

Polska Rada FM powstała w 2017 r. Jej rolą jest edukacja oraz konsolidacja branży z rynku usług Facility Management. Na co dzień Rada aktywnie uczestniczy w promowaniu najlepszych praktyk i doświadczeń rynku. Dotychczas jej członkowie wypracowali szereg rozwiązań publikowanych w corocznych raportach.

Dołączając do PRFM Impel System będzie miał możliwość dzielić się dotychczas zdobytymi doświadczeniami w obszarze FM. Będąc członkiem Rady, Impel System będzie miał także możliwość wpływania i realnego kreowania nowych rozwiązań dla tego rynku.

Eksperci z Grupy Impel uczestniczyli pod koniec czerwca w Walnym Zgromadzeniu Rady, na którym między innymi wytyczone dalsze kierunku rozwoju organizacji.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.