W dniach od 11 do 12 maja 2022 r. odbędzie się IV Kongres MITSloan Management Review Poland. To jedno z większych wydarzeń w Polsce z zakresu wykorzystywania nowoczesnych technologii w biznesie. Spotkanie ma na celu omówienie praktycznych narzędzi i rozwiązań z perspektywy dyrektorów i menedżerów w firmach, w których zostały one wdrożone.

W czasie wydarzenia Grupę Impel będzie reprezentował Grzegorz Smereka, wiceprezes spółki Impel System. W drugim dniu kongresu, 12 maja o godzinie 10:00 weźmie on udział w debacie eksperckiej „Zrównoważony rozwój dla środowiska – wyzwania zielonej transformacji”. Zaplanowana tematyka wystąpienia naszego przedstawiciela to Zielony Ład, strategia dotycząca zielonej transformacji biznesu oraz kroki, jakie podjęła w tej sprawie Grupa Impel. W tym samym panelu wystąpią także prelegenci reprezentujący firmy: Signify, Grupa FM, Amica czy Grupa Górażdże.

IV Kongres MITSloan Management Review Poland to dwa dni dyskusji i ponad dwudziestu prelegentów. To przede wszystkim potężna dawka wiedzy oraz inspiracji opartych o case-study!
Więcej informacji na temat samego wydarzenia oraz rejestracja udziału w kongresie dostępne są na stronie organizatora.

Bądźcie z nami 12 maja!

Aktualności