Interclean Amsterdam to największe na świecie targi branży sprzątania, podczas których prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania i produkty. Pierwszy Interclean odbył się w 1967 roku, czyli 55 lat temu! Wydarzenie od lat zapewnia pełen przegląd branży i doskonały wgląd w globalny kierunek jej rozwoju.

Interclean Amsterdam to cztery dni prezentacji oraz inspirujące sesje poświęcone najnowszym trendom i technologiom. W czasie wydarzenia pojawią się przedstawiciele międzynarodowych firm produkujących środki czystości, dystrybutorzy i wykonawcy usług. Na targach nie zabraknie także przedstawicieli zarządców obiektów przemysłowych, handlowych, medycznych czy hotelarskich i gastronomicznych.

Grupa Impel już jest na Targach Interclean – to dla nas czas na pozyskanie wiedzy o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju branży oraz okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, które będą wsparciem dla naszych usług sprzątania.
Poniżej kilka zdjęć z tegorocznych Targów Interclean:

Targi są bardzo widowiskowe, a prezentowane technologie i urządzenia oraz olbrzymia liczba wystawców robią ogromne wrażenie.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z wydarzenia.

Aktualności