Profesjonalna-czystosc.pl to kolejny sklep internetowy Grupy Impel, po impel24.pl i BHPonline-24.pl. W nowym sklepie firmy oraz osoby fizyczne zaopatrzą się w środki czystości i artykuły do sprzątania. Zamówione towary dotrą do nich bezpośrednio pod podany adres w ciągu 48 godzin.

Na profesjonalna-czystosc.pl możesz kupić wszystko, co potrzebne do zapewniania czystości, w tym profesjonalną chemię czyszczącą oraz akcesoria do sprzątania. W ofercie sklepu znajdziesz także szeroką gamę środków do higieny rąk oraz wiele modeli dozowników i suszarek oraz innych urządzeń potrzebnych do wyposażenia sanitariatów w biurowcach, urzędach czy lokalach gastronomicznych.

Produkty ochronne COVID-19

Wśród artykułów dostępnych na profesjonalna-czystosc.pl jest także specjalny dział produktów ochronnych COVID-19. Znajdziesz tam m.in.: środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni, maski i rękawice ochronne czy szybkie testy antygenowe do wykrywania zakażenia SARS-CoV-2.

Łatwa dostępność

Wszystkie zamówione artykuły możesz opłacić online, korzystając z dostępnych opcji płatności.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.