Premiery rynkowe i prezentacje nowości branżowych, najlepsi eksperci i przedsiębiorcy, a także pokazy najnowszych urządzeń i rozwiązań w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach – tak najkrócej można opisać zbliżające się Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo oraz towarzyszące im spotkanie ekspertów w ramach Cleaning Forum. 

Wydarzenie odbędzie się od 4 do 5 października 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w najbardziej reprezentatywnym obiekcie MTP – Poznań Congress Center. Grupa Impel na stoisku zaprezentuje zarówno usługi przyjazne środowisku, jak i profesjonalne środki czystości marki Biopur. W ramach Cleaning Forum w debatach wezmą udział m.in. Jakub Dzik, CEO Grupy Impel oraz Grzegorz Smereka, wiceprezes zarządu Impel System sp. z o.o.

Cleaning Expo – targi profesjonalnego utrzymania czystości

„WEJDŹ W CZYSTY ŚWIAT BIZNESU” to hasło, które towarzyszy tegorocznej edycji i zachęca
do wspólnego kształtowania przyszłości polskiej branży utrzymania czystości
przez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań.

Cleaning Expo 2022

W czasie targów spółki Impel System oraz Impel Delivery zaprezentują swoją ofertę. Goście, którzy odwiedzą stoisko zapoznają się z oferowanymi przez Grupę Impel proekologicznymi rozwiązaniami w zakresie utrzymania czystości. Należy do nich m.in. wykorzystanie nowych technologii oraz biodegradowalnych środków czystości, w tym produktów do sprzątania marki Biopur, która od 2022 roku należy do Grupy Impel.

W ramach wykonywania usług utrzymania czystości wspieramy się urządzeniami, które pozwalają nam znacznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej, wody oraz zmniejszyć ilość emitowanych ścieków. Tam, gdzie to możliwe sięgamy często po technologie nie wymagające użycia chemii. Dobrym przykładem jest użycie produktów takich jak Biopur, które nie zanieczyszczają środowiska lub mycie powierzchni np. z wykorzystaniem wody demineralizowanej – dodaje Grzegorz Smereka, Wiceprezes Zarządu Impel System.

Impel Delivery zaprezentuje szeroką ofertę produktów marki Biopur posiadającą oznaczenie
EU Ecolabel. Jest to linia produktów opartych na składnikach roślinnych, które mogą zastąpić używane dotychczas chemiczne środki czyszczące. Środki ekologiczne nie zawierają związków, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Profesjonalna linia produktów ekologicznych Biopur, prezentowana przez Impel Delivery z pewnością znajdzie swoje uznanie wśród uczestników targów.

Targi Cleaning Expo są jednymi z największych w Polsce branżowych wydarzeń, które cechuje otwartość na cały rynek profesjonalnego utrzymania czystości. Natomiast podczas Cleaning Forum poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. produktów, rozwiązań technologicznych oraz obecnych i nadchodzących wyzwań branży jak np. waloryzacja. Do grona eksperckich głosów i udziału w prelekcjach zostali zaproszeni przedstawiciele Grupy Impel – Jakub Dzik – CEO Grupy Impel oraz Grzegorz Smereka – Wiceprezes Impel System.

Cleaning Forum – program konferencji

Wtorek, 4 października (11:00 – 13:15)

CLEANING FORUM – PANEL I – Waloryzacja w Zamówieniach Publicznych

  • Olga Semeniuk, Sekretarz Stanu, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw
  • Hubert Nowak, Prezes Urzędu Zamówień Publicznych
  • Grzegorz Lang, Ekspert ds. zamówień publicznych w Federacji Przedsiębiorców Polskich
  • Jakub Dzik, Dyrektor Generalny Grupy Impel, Wiceprezes Impel S.A.
  • Witold Rosa, Przewodniczący Rady Nadzorczej EZT SA
  • Marek Kowalski, Przewodniczący Rady Zamówień Publicznych – moderator

Miejsce: Poznań Congress Center poziom 1, sala konferencyjna

Środa, 5 października (15:00 – 16:30)

CLEANING FORUM PANEL VI – Nowa rzeczywistość – inne sprzątanie – w którym kierunku zmierza branża utrzymania czystości?

Krzysztof Poznański
, Dyrektor Zarządzający PRCH – Polska Rada Centrów Handlowych

Grzegorz Smereka, Dyrektor Produktu, Zarządzanie Portfelem Produktowym Grupa Impel, Wiceprezes Impel System sp. z o.o.

Joanna Olszewska, Właścicielka JK Pucuś

Stanisław Mirek, Dyrektor ds. Usług EZT SA

Bartosz Gałka, Dyrektor Operacyjny ATALIAN Poland

Jolanta Sergot-Kowalska, Cleaning Consulting – moderator

Miejsce: Poznań Congress Center poziom 1, sala konferencyjna

Katalogi do pobrania:

Aktualności