Poland & CEE Retail Summit 2022 to jedno z bardziej reprezentatywnych wydarzeń polskiego sektora handlu i FMCG. Jednocześnie jest to najważniejszy kongres w branży, który w tym roku odbywa się od 6 do 7 kwietnia w Warszawie.

Stale rosnąca konkurencja, rozwój sprzedaży wielokanałowej oraz nowe wymagania stawiane branży eksponują rolę współpracy pomiędzy detalistami a dostawcami. Event dzięki rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy, ma znaczący wpływ na jakość i dynamikę rozwoju handlu w Polsce, a przy tym realnie przekłada się na biznesy uczestników kongresu.

Grzegorz Smereka, dyrektor grupy produktowej cleaning i wiceprezes Impel System:

„Śledzenie trendów rynkowych w branży to nieodłączny element naszej codziennej pracy. Regularne spotkania z ludźmi z sektora oraz możliwość wymiana doświadczeń to cenna wiedza prosto z rynku i możliwość pozyskania nowych kontaktów. Dlatego konferencja Poland & CEE Retail Summit 2022 to obowiązkowe wydarzenie w naszym kalendarzu”.


Grupa Impel jest uczestnikiem wydarzenia Poland & CEE Retail Summit już po raz kolejny. To dla nas możliwość pozyskania cennej wiedzy na temat rynku, na którym stale działamy w zakresie świadczonych usług. Pozwala na to charakterystyczna dla wydarzenia wymiana doświadczeń, opinii oraz prezentowane case study uczestników z różnych biznesów.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj.

Aktualności