Grupa Impel po raz kolejny uczestniczy w Targach Profesjonalnego Utrzymania Czystości „Cleaning Expo”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 października 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska o numerze 9 w pawilonie PCC. Zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii czystości, ekologiczne rozwiązania oraz produkty marki Biopur.

Przed nami II edycja Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo 2023. W tym roku Grupa Impel przedstawi najnowsze rozwiązania, w tym m.in. utrzymywanie czystości, których jakość potwierdzają środowiskowe certyfikaty EU Ecolabel oraz Ecovadis. Grupa Impel jako pierwsza w Polsce firma otrzymała oba te certyfikaty dla usług porządkowo-czystościowych.

<<< czytaj więcej

W trakcie wydarzenia odwiedzający stoisko Grupy Impel będą mogli zapoznać się z szeroką paletą produktów marki Biopur oraz nową linią funkcyjną „F”, która otrzymała wyróżnienie „Złoty Medal MTP”.

Produkty linii F to nasza flagowa seria, która w tym roku została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Złoty Medal MTP”. Decyzja kapituły konkursu potwierdza najwyższą jakość, troskę o środowisko oraz skuteczność naszych produktów. – podkreśla Grzegorz Kapałka, Prezes Zarządu Impel Delivery. Od lat stawiamy na rozwój i perfekcję, a uzyskane wyróżnienie to dla nas dowód, że podążamy w odpowiednim kierunku. Targi Cleaning Expo to doskonała okazja, by przekonać się o tym osobiście. Nasz zespół specjalistów oraz technologów będzie dostępny na miejscu, gotowy do odpowiedzi na wszystkie pytania oraz prezentacje zalet naszych produktów. – dodaje Prezes Impel Delivery.

<<< Sprawdź produkty marki Biopur

Linia Funkcyjna marki Biopur cieszy się zaufaniem setek konsumentów, a wyrazem tego jest zgłoszenie jej do udziału w plebiscycie „Złoty Medal Wybór Konsumentów 2023” przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zachęcamy każdego odbiorcę do aktywnego udział w głosowaniu.

Instrukcja głosowania

  • Wystarczy wejść na stronę: LINK i zagłosować na: BIOPUR – Profesjonalna Linia produktowa „F” funkcyjna
  • Głosowanie trwa do 19 października

Katalogi do pobrania:

Sprzątanie ekologiczne i ekonomiczne

Utrzymanie czystości

Techniczne utrzymanie nieruchomości

Bezpieczne zakupy artykułów czystości

Aktualności