Mycie paneli fotowoltaicznych

Czyszczenie fotowoltaiki jest sprawdzoną metodą poprawy sprawności i konserwacji instalacji fotowoltaicznej. Brudne panele powodują, że system wytwarza mniej energii elektrycznej, przez co zwrot kosztów odwleka się w czasie.

Zapytaj o ofertę

Jak myjemy panele
fotowoltaiczne?

Jeśli sekcje paneli pokryte są liśćmi, sadzą, mchem, pyłami roślin czy odchodami ptaków to nie tylko poważnie pogarsza się ich wydajność. Długotrwałe zaleganie brudu może spowodować także trwałe uszkodzenia. Tylko czysta instalacja fotowoltaiczna będzie wytwarzać energię w 100% efektywnie. Zalecamy profesjonalne, bezpieczne, ekologiczne i wydajne mycie paneli fotowoltaicznych. Naszą usługę realizujemy z wykorzystaniem wody demineralizowanej. Używamy jej pod niskim ciśnieniem, bez środków chemicznych. Korzystamy z miękkich szczotek karbonowych, które są przeznaczone do czyszczenia delikatnych powierzchni.

Co zyskujesz?

Eliminacja strat mocy

wynikających z zanieczyszczenia fotowoltaiki

 

Przywrócenie

pełnej sprawności paneli fotowoltaicznych

Szybszy

zwrot inwestycji

 

Wydłużenie

żywotności modułów

Poprawienie

estetyki instalacji

Co nas wyróżnia?

  • Zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja.
  • Inwestujemy dużo czasu i kosztów w unowocześnianie sprzętu i technik czyszczenia oraz szkolenia pracowników, co pozwala na utrzymywanie stałego, wysokiego poziomu realizowanych zadań.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej