Czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Czyszczenie paneli jest sprawdzoną metodą poprawy sprawności i konserwacji instalacji fotowoltaicznej. Brudne panele powodują, że system wytwarza mniej energii elektrycznej, przez co zwrot kosztów odwleka się w czasie.

Zapytaj o ofertę Kup online

Czym jest czyszczenie paneli
fotowoltaicznych?

Jeśli sekcje paneli pokryte są liśćmi, odchodami ptaków lub innymi odpadkami, nie tylko poważnie pogarsza się ich wydajność, ale powoduje to trwałe uszkodzenia, które mogą potencjalnie naruszyć gwarancję producenta. Twoja instalacja fotowoltaiczna, tylko gdy jest czysta – będzie wytwarzać energię w 100% efektywnie! Zalecamy więc profesjonalne, bezpieczne, ekologiczne i wydajne czyszczenie. Naszą usługę realizujemy z wykorzystaniem wody demineralizowanej pod niskim ciśnieniem bez wykorzystania chemii używając miękkich szczotek karbonowych, które są przeznaczone do delikatnych powierzchni.

Co zyskujesz?

Eliminacja strat mocy

wynikających z zanieczyszczenia PV

 

Przywrócenie

pełnej sprawności PV

Szybszy

zwrot inwestycji

 

Wydłużenie

żywotności modułów

Poprawienie

estetyki instalacji

Co nas wyróżnia?

 • Usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zamówić lub kupić online na impel24.pl
 • Zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja.
 • Inwestujemy dużo czasu i kosztów w unowocześnianie sprzętu i technik czyszczenia oraz szkolenia pracowników, co pozwala na utrzymywanie stałego, wysokiego poziomu realizowanych zadań.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.