Czyszczenie schodów ruchomych w obiektach

Schody ruchome są bardzo popularnym urządzeniem do transportu w takich obiektach jak galerie handlowe, porty lotnicze, stacje metra czy dworce kolejowe i autobusowe. Stanowią nie tylko ważny element infrastruktury budynków komercyjnych, ale także kluczowy punkt w ich wyglądzie i funkcjonalności. Zadbanie o ich prawidłowe działanie jest kluczowe dla klientów przemieszczających się po obiektach.  Regularne konserwowanie i czyszczenie schodów ruchomych pozwala na przedłużenie ich żywotności oraz ogranicza ewentualne awarie spowodowane brudem i zanieczyszczeniami.  Dodatkowo dla każdego z nas ważne są także względy estetyczne miejsc, które odwiedzamy. Zdecydowanie dużo przyjemniej jest przyjść do galerii, w której możemy swobodnie poruszać się czystymi i sprawnie działającymi ciągami ruchomymi. Zadbamy więc o to, by ruchome schody w Twoim obiekcie funkcjonowały bez zarzutu oraz były wolne od nieestetycznych zabrudzeń.

Zapytaj o ofertę

Na czym polega usługa czyszczenia
schodów ruchomych?

Proponujemy alternatywne rozwiązanie do czasochłonnego procesu rozkładania schodów i mycia każdego elementu z osobna lub zwykłego mycia ręcznego. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które znacznie skracają cały proces. Dzięki temu nie musisz wstrzymywać ruchu w poszczególnych strefach obiektu. Dbamy o to, by mycie schodów ruchomych nie było w żaden sposób uciążliwe dla Twoich pracowników, klientów i osób trzecich.

Prace porządkowe na schodach ruchomych wykonywane są za pomocą automatycznych robotów, które myją zarówno stopnie jak i podstopnie. Maszyna posiada szczotki, które przy użyciu niewielkiej ilości chemii (niewielkiej ponieważ nie może dojść do zalania schodów, gdyż grozi to ich uszkodzeniem) myją powierzchnię, do której przylegają. Maszyna czyści  stopień po stopniu. Parownik, w który wyposażony jest robot uruchamia cykl sprzątania w zależności od stanu zabrudzenia ciągu. Dla optymalnego czasu wykonania usługi używamy maszyn, które myją obie powierzchnie równocześnie. Dzięki temu ograniczamy do minimum czas wykonania usługi. Jednocześnie roboty, które czyszczą schody ruchome wyposażone są w dodatkowe rozwiązania umożliwiające usuniecie wbitych w stopnie kamyków czy przyklejonych gummycie schodów ruchomych jest więc wysoce skuteczne i bardzo dokładne.

Klientom oferujemy usługę mycia schodów ruchomych jako osobny pakiet od pozostałych czynności porządkowych wykonywanych w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki temu zapewniamy elastyczność w kontrakcie wykonania usługi.  

Co zyskujesz?

Krótki czas wykonania usługi

nie zaburzamy codziennego cyklu funkcjonowania obiektu

 

Korzystne warunki cenowe

 

Minimalną ilość

generowanych ścieków

 

 

Estetyczny i schludny wygląd

ruchomych ciągów komunikacyjnych

 

Elastyczność

w zakresie formuły współpracy

 

 

Przedłużenie sprawnego działania schodów

regularna konserwacja schodów podczas mycia przekłada się na zmniejszenie ilości awarii

 

Co nas wyróżnia?

 

  • Jakość realizowanych usług potwierdzamy coroczną certyfikacją Gwaranta Czystości i Higieny wydawaną przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości.
  • Podczas realizacji usługi używamy preparatów, które poza myciem schodów ruchomych także je konserwują.
  • Używamy bezpiecznych, innowacyjnych maszyn myjących, które myją jednocześnie stopnie i podstopnie.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

 

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej