Czyszczenie wysokościowe

Usługi czyszczenia wysokościowego są wykorzystywane podczas wykonywania zadań, które są zbyt niebezpieczne, aby stanowiły część codziennych działań czyszczenia i konserwacji. Niezależnie od wymagań dotyczących usług porządkowych w Twojej branży, wiemy, jak im sprostać. Jesteśmy w stanie opracować jasny plan działania, aby w pełni spełnić Twoje oczekiwania.  Podczas prowadzonych prac szczególną uwagę zwracamy nie tylko na dokładne czyszczenie określonych powierzchni, ale także bezpieczeństwo alpinistów, pracowników i osób postronnych.

Zapytaj o ofertę

Czym jest czyszczenie wysokościowe?

Dla pełnego efektu czystości i sprawności obiektu, niezbędny jest również porządek i utrzymanie techniczne elementów elewacji, przeszkleń, nośników reklamowych i informacyjnych czy kanałów wentylacyjnych. Mając na uwadze takie zapotrzebowanie, w naszych usługach uwzględniliśmy również czyszczenie wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Zlecenia realizowane są przez doświadczony zespół alpinistów, z pełnym i profesjonalnym zapleczem sprzętowym oraz odpowiednimi zezwoleniami.  Sprzątanie na wysokościach wymaga specjalistycznych technik i szerokiej wiedzy. Wykorzystujemy kombinację dostępu linowego, podnośników, drabin oraz szeregu narzędzi sprzątających, aby wykonać swoją pracę w satysfakcjonujący dla Ciebie sposób. Jesteśmy w stanie podjąć skuteczne działania czystościowe i porządkowe  takie jak np. wysokościowe mycie okien w trudno dostępnych obszarach. 

Co zyskujesz?

Efekt doczyszczenia

już po jednorazowym wykonaniu usługi

 

 

Sprawnie działające

systemy w obiekcie

Możliwość wdrożenia systemu

nawet w ograniczonej przestrzeni, bez utrudniania codziennej pracy

 

Niski poziom hałasu

przy wykonywanej pracy

Dobranie optymalnego zakresu

Działań i użytej technologii, aby zapewnić wysokie standardy

Co nas wyróżnia?

  • ograniczenie kosztów poprzez wyeliminowanie lub ograniczenie zużycia detergentów
  • nowoczesny system mycia okien i elewacji również z poziomu gruntu
  • czyszczenie wysokościowe nawet w trudnodostępnych miejscach,
  • zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja.
  • profesjonalne zaplecze wyszkolonych alpinistów z odpowiednimi certyfikatami
  • specjalistyczny sprzęt, który umożliwia skuteczne i bezpieczne wykonanie usług na wysokości
  • indywidualne podejście poprzez dobranie najlepszej metody sprzątania na wysokościach, uwzględniając specyfikę danego obiektu i potrzeby klienta,
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej