Profesjonalna dezynfekcja – usługi dla firm

Profesjonalne i regularne odkażanie obiektów jest standardem w każdej firmie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zakres naszych usług dezynfekcji obejmował wszystkie obszary, w których działa Twój biznes. Dzięki temu kompleksowo zadbasz o bezpieczeństwo oraz higienę w miejscu pracy. Oferowania przez nas profesjonalna dezynfekcja obiektów oraz różnego rodzaju powierzchni bazuje na sprawdzonych środkach oraz rozwiązaniach takich jak ozonowanie pomieszczeń czy zamgławianie, zapewniając maksymalną skuteczność działań dezynfekujących.

Zapytaj o ofertę

Czym jest dezynfekcja?

W czasie pandemii COVID-19 dezynfekcja naszego otoczenia stała się koniecznością, bo to również od niej w dużej mierze zaczęło zależeć bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających w danej przestrzeni. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku i falę nowych, amatorskich firm zajmujących się odkażaniem, należy pamiętać, że dezynfekcja obiektów powinna być zawsze wykonywana przez wykwalifikowany personel zabezpieczony odpowiednimi środkami ochrony osobistej.

Dezynfekcja, którą oferujemy, przeprowadzana jest przez wyszkolony personel przy użyciu certyfikowanych i sprawdzonych środków biobójczych zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia – chętnie udostępnimy listę takich środków oraz wyjaśnimy cały proces dezynfekcji. Zależy nam na tym, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w obiektach, dlatego zależności od ich specyfiki doradzamy przy wyborze odpowiedniej formy dezynfekcji oraz środków biobójczych.

Co zyskujesz?

Profesjonalną usługę

realizowaną przez wyspecjalizowaną grupę mobilną

Skuteczną metodę dezynfekcji

w 100% dopasowaną do Twoich potrzeb

Szybkość i efektywność

realizacji usługi

Bezpieczne środki

stosowane do dezynfekcji obiektów i powierzchni

Wysoką dokładność

przeprowadzanych prac

Eliminowanie wirusów

bakterii i grzybów różnego typu

Co nas wyróżnia?

  • Realizacja usługi na terenie całej Polski 24h/7
  • Unikatowe know-how dzięki obsłudze ponad 100 szpitali
  • Szeroki wybór metod dezynfekcji i skutecznych środków
  • Dbałość o przestrzeganie aktualnych norm i przepisów
  • Możliwość dezynfekowania nawet trudno dostępnych przestrzeni
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Pamiętaj, że dezynfekcja z wykorzystaniem niesprawdzonych środków dezynfekujących lub ich błędne zastosowanie może zagrażać zdrowiu pracowników i klientów. Dlatego też lepiej powierzyć zadanie dezynfekcji specjalistom, którzy posiadają wiedzę oraz doświadczenie w zakresie stosowania skutecznych i bezpiecznych metod.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej