Doczyszczanie pobudowlane

Czyszczenie po zakończeniu budowy czy remontu i usuwanie pozostałości po pracach budowlanych jest niezbędne dla skutecznego przejścia z powierzchni o surowym wyglądzie do czystej i bezpiecznej przestrzeni wolnej od brudu i zanieczyszczeń pobudowlanych.

Zapytaj o ofertę

Czym jest doczyszczanie pobudowlane?

Czyszczenie po zakończeniu budowy czy remontu różni się od zwykłego sprzątania. Trociny, krzemionka i pył osadzają się na listwach przypodłogowych, framugach, oprawach oświetleniowych i niemalże każdej poziomej powierzchni, dlatego obiekt wymaga szczególnej uwagi i skrupulatności przy sprzątaniu, aby upewnić się, że całe zanieczyszczenie faktycznie zniknęło. Świadczymy usługę porządkowania zarówno po dużych pracach budowlanych jak i po zakończeniu małych projektów konstrukcyjnych. Realizację usługi zaczynamy od oczyszczenia pomieszczenia z pozostałości po budowie, takich jak puste opakowania po materiałach, klej, uszczelniacze, rozpryski farby i pył. Następnie przeprowadzimy doczyszczanie wszystkich podłóg i ścian oraz ewentualnego wyposażenia.

Co nas wyróżnia?

 • nowoczesny system mycia posadzek z wymagających materiałów
 • możliwość podjęcia zadań nawet w trudnodostępnych miejscach
 • zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja

 

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.