Doczyszczanie pobudowlane

Czyszczenie po zakończeniu budowy czy remontu i usuwanie pozostałości po pracach budowlanych jest niezbędne dla skutecznego przejścia z powierzchni o surowym wyglądzie do czystej i bezpiecznej przestrzeni wolnej od brudu i zanieczyszczeń pobudowlanych.

Zapytaj o ofertę

Czym jest doczyszczanie pobudowlane?

Czyszczenie po zakończeniu budowy czy remontu różni się od zwykłego sprzątania. Trociny, krzemionka i pył osadzają się na listwach przypodłogowych, framugach, oprawach oświetleniowych i niemalże każdej poziomej powierzchni, dlatego obiekt wymaga szczególnej uwagi i skrupulatności przy sprzątaniu, aby upewnić się, że całe zanieczyszczenie faktycznie zniknęło. Świadczymy usługę porządkowania zarówno po dużych pracach budowlanych jak i po zakończeniu małych projektów konstrukcyjnych. Realizację usługi zaczynamy od oczyszczenia pomieszczenia z pozostałości po budowie, takich jak puste opakowania po materiałach, klej, uszczelniacze, rozpryski farby i pył. Następnie przeprowadzimy doczyszczanie wszystkich podłóg i ścian oraz ewentualnego wyposażenia.

Co nas wyróżnia?

  • nowoczesny system mycia posadzek z wymagających materiałów
  • możliwość podjęcia zadań nawet w trudnodostępnych miejscach
  • zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja

 

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej