Pranie bielizny płaskiej dla szpitali i obiektów usługowych

Nienaganna czystość pościeli oraz zawsze odpowiednia ilość kompletów bielizny płaskiej to bardzo istotne elementy przy prowadzeniu biznesu zajmującego się obsługą gości jak i również w szpitalach, gdzie czystość i higiena stoją na najwyższym poziomie. Aby spełnić wymogi sanitarne i jakościowe, opieramy pranie bielizny płaskiej o indywidualne potrzeby każdego obiektu. Niezależnie od tego, czy szukasz cotygodniowego czy comiesięcznego prania, możemy zapewnić harmonogram obsługi dostosowany do Twoich oczekiwań.

Zapytaj o ofertę

Czym jest pranie bielizny płaskiej?

Czyszczenie pościeli odbywa się w pralni spełniającej wymogi sanitarne w zakresie bariery higienicznej oddzielającej „brudną” stronę pralni od „czystej” strony i posiada wszystkie wymagania jakie powinny spełniać pod względem fachowym i sanitarnym. Zapewnia gwarancję i jakość wykonywanej usługi, dzięki profesjonalnie wyposażonym pralniom w kompletny i nowoczesny sprzęt do prania i prasowania.

Bielizna płaska wykorzystywana w szpitalach czy hotelach zazwyczaj jest użytkowana przez wielu pacjentów czy gości, co zwiększa ryzyko zakażenia chorobami i infekcjami. Dlatego też podczas prania należy zwrócić szczególną uwagę na higienę oraz skuteczność procesu. Zajmując się praniem bielizny pościelowej, stosujemy specjalistyczne środki chemiczne, które usuwają bakterie, wirusy i inne drobnoustroje. Każdy proces prania jest kontrolowany przez naszych specjalistów, aby zapewnić jego jak najwyższą jakość.

Warto podkreślić, że technologia, przy pomocy której prowadzimy pranie bielizny pościelowej, nie powoduje przedwczesnego zużycia tkanin pościelowych oraz ręczników, dzięki czemu wydłuża się okres ich użytkowania. Taki efekt wzmacniają również odpowiednio dobrane środki piorące i dezynfekujące wykorzystywane w procesie prania.

Finalny dobór środków piorących, technologii prania i sposobu wykańczania jest uzależniony od rodzaju bielizny płaskiej, zabrudzeń oraz Twoich indywidualnych wymagań. Zapewniamy również dostawę oraz odbiór bielizny w dogodnym dla Ciebie terminie, co pozwala zaoszczędzić czas i poprawić komfort współpracy.

Co zyskujesz?

Wykonywanie usługi

z zachowaniem najwyższej jakości i standardów higieny

 

Dobór odpowiednich

środków piorących, technologii prania

Indywidualnie dostosowany

harmonogram prania, dostawy i odbioru

 

 

Możliwość znakowania

(obrandowanie) bielizny płaskiej

Odciążanie Twojej działalności

z obowiązku wykonywania wszystkich czynności związanych
z zapewnieniem czystej bielizny płaskiej

 

Wydłużenie żywotności bielizny

co przyczynia się do zmniejszenia kosztów związanych z jej wymianą

Co nas wyróżnia?

  • Zarządzamy własnymi zakładami pralniczymi
  • Wspieramy usługę zintegrowanym systemem zarządzania odzieżą
  • Całodobowy kontakt i koordynacja procesem
  • Zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko wykorzystując bio-środki czystości oraz wdrażając certyfikowane systemy zarządzania

 

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej