Pranie bielizny płaskiej

Nienaganna czystość pościeli oraz zawsze odpowiednia ilość kompletów bielizny płaskiej to bardzo istotne elementy przy prowadzeniu biznesu zajmującego się obsługą gości jak i również w szpitalach, gdzie czystość i higiena stoją na najwyższym poziomie. Aby spełnić spełnić wymogi sanitarne i jakościowe opieramy nasze działania o indywidualne potrzeby każdego obiektu. Niezależnie od tego, czy szukasz cotygodniowego czy comiesięcznego prania, możemy zapewnić harmonogram obsługi dostosowany do Twoich oczekiwań.

Zapytaj o ofertę

Czym jest pranie bielizny płaskiej?

Czyszczenie pościeli odbywa się w pralni spełniającej wymogi sanitarne w zakresie bariery higienicznej oddzielającej „brudną” stronę pralni od „czystej” strony i posiada wszystkie wymagania jakie powinny spełniać pod względem fachowym i sanitarnym. Zapewnia gwarancję i jakość wykonywanej usługi, dzięki profesjonalnie wyposażonym pralniom w kompletny i nowoczesny sprzęt do prania i prasowania.

Nasza technologia nie powoduje przedwczesnego zużycia tkanin pościelowych oraz ręczników dzięki czemu wydłuża się okres ich użytkowania. Taki efekt wzmacniają również odpowiednio dobrane środki piorące i dezynfekujące wykorzystywane w procesie prania.

Finalny dobór środków piorących, technologii prania i sposobu wykańczania jest uzależniony od rodzaju bielizny płaskiej, zabrudzeń oraz Twoich indywidualnych wymagań.

Co zyskujesz?

Wykonywanie usługi

z zachowaniem najwyższej jakości i standardów higieny

 

Dobór odpowiednich

środków piorących, technologii prania

Indywidualnie dostosowany

harmonogram prania, dostawy i odbioru

 

 

Możliwość znakowania

(obrandowanie) bielizny płaskiej

Odciążanie Twojej działalności

z obowiązku wykonywania wszystkich czynności związanych
z zapewnieniem czystej bielizny płaskiej

 

Co nas wyróżnia?

  • Zarządzamy własnymi zakładami pralniczymi
  • Wspieramy usługę zintegrowanym systemem zarządzania odzieżą
  • Całodobowy kontakt i koordynacja procesem
  • Zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko wykorzystując bio-środki czystości oraz wdrażając certyfikowane systemy zarządzania

 

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej