Sprzątanie obiektów

Utrzymanie wysokiego standardu czystości w Twojej firmie jest kluczowe dla wzmocnienia wizerunku i reputacji. Ponadto czyste i schludne środowisko gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i zdrowie Twoich pracowników oraz klientów.

Zapytaj o ofertę

Czym jest sprzątanie obiektów?

Podstawę usługi porządkowo-czystościowej w obiektach biurowych i komercyjnych stanowi przede wszystkim regularna dbałość o miejsca wzmożonego ruchu czy pracy. Dzięki ustalonym wcześniej instrukcjom i listom kontrolnym, personel w sposób niezakłócający działalności Twojego biznesu, jest w stanie metodycznie wypełnić wszystkie obowiązki, zarówno te związane z codziennym sprzątaniem, jak i tym wykonywanym okresowo. Część zleceń realizujemy przy wykorzystaniu Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja. Te szeroko zadaniowe jednostki, specjalizują się w kompleksowych usługach porządkowych w dowolnym miejscu, czasie i zakresie. Każda grupa jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt do czyszczenia okien i elewacji, sprzątania lad i półek spożywczych, prania tapicerek, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia i konserwacji wszelkiego rodzaju podłóg.

Co zyskujesz?

Gwarancję utrzymania

wysokiego standardu czystości w Twojej firmie

 

 

 

 

Usługa dopasowana do specyfiki

i potrzeb klienta realizowana według uzgodnionego harmonogramu prac

Czyste i schludne środowisko

zapewniające bezpieczeństwo, komfort i zdrowie Twoich pracowników oraz klientów

 

 

 

Outsourcing wszystkich procesów

zapewnienie personelu, sprzętów oraz środków czystości

Nasz sukces zależy od spełnienia

Twoich oczekiwań, więc mamy pełną motywację do zapewniania doskonałej realizacji zleconych nam zadań

 

Priorytetem jest dokładność

stała kontrola efektywności oraz doradztwo i dopasowanie realizowanych działań do prowadzonej działalności oraz założonego budżetu

Co nas wyróżnia?

 • Inwestujemy dużo czasu i kosztów w unowocześnianie sprzętu i technik czyszczenia oraz szkolenia pracowników, co pozwala na utrzymywanie stałego poziomu realizowanych zadań.
 • Wypracowane przez lata standardy oraz informatyczny system zarządzania umożliwiają nam kontrolę i weryfikację zadań dla grup sprzątających
 • Zapewniamy stały dostęp pracowników na Twoim obiekcie, bez obawy o braki w personelu z przyczyn losowych.
 • Usługę sprzątania obiektów jesteśmy w stanie realizować zarówno w obiektach biurowych jak i nieruchomościach komercyjnych oraz przemysłowych na terenie całego kraju.
 • Zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja. Te szeroko zadaniowe jednostki, specjalizują się w kompleksowych usługach porządkowych w dowolnym miejscu, czasie i zakresie.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.