Profesjonalne usługi sprzątania obiektów

Utrzymanie wysokiego standardu czystości zarządzanych obiektów jest kluczowe dla wzmocnienia pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Czyste, schludne otoczenie to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa Twoich pracowników i klientów. Dlatego warto zdecydować się na usługi sprzątania realizowane przez doświadczonych specjalistów z Grupy Impel. Zadbamy o to, by w budynkach Twojej firmy panował idealny porządek, stosując w tym celu nowoczesny sprzęt oraz środki przyjazne środowisku.

Zapytaj o ofertę

Czym są profesjonalne
usługi sprzątania?

Podstawą usługi sprzątania biur, obiektów komercyjnych czy hal magazynowych jest regularne dbanie o utrzymanie czystości w miejscach wzmożonego ruchu i pracy. Nasz personel realizuje wszystkie czynności zarówno związane z codziennym sprzątaniem, jak i te wykonywane okresowo, nie zakłócając przy tym codziennego funkcjonowania Twojej firmy. Kompleksowe usługi sprzątające przeprowadzamy zgodnie z wcześniej ustalonymi instrukcjami i listami kontrolnymi.

Oferujemy różnego rodzaju profesjonalne usługi sprzątające, np.: codzienne sprzątanie biur, czyszczenie okien, mycie podłóg, usuwanie kurzu, dezynfekcję powierzchni i wiele innych. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt oraz skuteczne i bezpieczne środki czyszczące. Nasi pracownicy są dobrze przeszkoleni, a także wyposażeni w narzędzia niezbędne do wykonania zadania na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma ma swoje indywidualne wymagania, dlatego oferta usług sprzątających zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Proponujemy zarówno stałą obsługę, jak i jednorazowe sprzątanie, na przykład po remoncie lub przeprowadzce.

Jako doświadczona firma sprzątająca dysponujemy Mobilnymi Grupami Porządkowymi realizującymi profesjonalne usługi sprzątające. Mobilne Grupy specjalizują się w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych w dowolnym miejscu, czasie i zakresie. Każdą grupę wyposażamy w wysokiej jakości sprzęt do czyszczenia okien i elewacji, sprzątania lad i półek spożywczych, prania tapicerek, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia i konserwacji wszelkiego typu podłóg.

Co zyskujesz?

Wysoki standard

czystości w Twojej firmie

 

 

 

 

Usługę sprzątania dopasowaną do potrzeb

i specyfiki obiektu realizowaną według uzgodnionego harmonogramu prac

Czyste i schludne środowisko

zapewniające bezpieczeństwo, komfort i zdrowie Twoich pracowników oraz klientów

 

 

 

Outsourcing wszystkich procesów

zapewnienie personelu, sprzętów oraz środków czystości

Profesjonalne doradztwo

i dopasowanie realizowanych działań do prowadzonej działalności oraz założonego budżetu

Co nas wyróżnia?

  • Świadcząc usługi sprzątające, inwestujemy w unowocześnianie sprzętu i technik czyszczenia oraz szkolenia pracowników, co pozwala na utrzymywanie wysokiego poziomu realizowanych zadań.
  • Wypracowane przez lata standardy oraz aplikacje służące do zarządzania usługami umożliwiają nam kontrolę i weryfikację zadań dla grup sprzątających.
  • Zapewniamy stały dostęp pracowników na Twoim obiekcie bez obawy o braki w personelu.
  • Usługę sprzątania obiektów realizujemy w obiektach biurowych jak i nieruchomościach komercyjnych oraz przemysłowych na terenie całego kraju.
  • Zlecenia realizujemy przy udziale Mobilnych Grup Porządkowych, które mogą przemieszczać się pomiędzy wieloma lokalizacjami.
  • Jesteśmy elastyczni – realizowane usługi sprzątające mogą mieć charakter jednorazowego zlecenia, np. z powodu konieczności wyczyszczenia obiektu po pracach remontowych lub stałej współpracy obejmującej regularne sprzątanie danej przestrzeni.
Zapytaj o ofertę

Usługa realizowana przez Biuro Kontraktów EKO poprzez wypełnianie kryteriów określonych w procesie certyfikacji EU Ecolabel.

 

certyfikat Ecolabel

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Usługi sprzątające są wyceniane indywidualnie. Dlatego warto porozmawiać z naszymi specjalistami, opowiedzieć im o wymaganiach i potrzebach, a następnie uzgodnić wszystkie szczegóły współpracy.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej