Sprzątanie biur

Chcesz, aby Twoje biuro zawsze lśniło czystością, robiło doskonałe wrażenie na klientach, a pracownicy czuli się w nim komfortowo? Profesjonalne sprzątanie biur to usługa, która odpowie na te potrzeby. Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem czystości zarówno w całych biurowcach, jak i sprzątaniem wynajmowanych przestrzeni biurowych. Podejmując współpracę z nami, możesz także liczyć na sprzątanie terenów zewnętrznych, pielęgnację zieleni wokół biurowca czy sprzątanie parkingów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Zapytaj o ofertę

Na czym polega profesjonalna usługa sprzątania biura?

W ramach usługi sprzątania biur, kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracę zawsze zaczynamy od szczegółowej analizy potrzeb i specyfiki danego obiektu. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii i urządzeń oraz profesjonalnej chemii – środków czystości, które skutecznie eliminują zanieczyszczenia, a jednocześnie są bezpieczne dla środowiska i dla zdrowia użytkowników budynku.

Kiedy rozpoczynamy współpracę w zakresie sprzątania biurowców, dostosowujemy harmonogram zaplanowanych czynności do godzin funkcjonowania biura, dzięki czemu nasze działania nie zakłócają codziennej pracy Twojego zespołu.

Profesjonalne sprzątanie biura obejmuje kompleksowe działania związane z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, sprzątaniem łazienek i sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, kuchni, a także sprzątaniem korytarzy komunikacyjnych i klatek schodowych.

Co zyskujesz dzięki naszej usłudze sprzątania biura?

Czyste i higieniczne środowisko dla pracowników biurowca

Dobór odpowiednich środków higieny

Usługi wykonane technologiami z poszanowaniem środowiska naturalnego

Optymalna organizacja czasu pracy personelu sprzątającego

Sprzątanie firm – usługi specjalistyczne i sezonowe

Oprócz codziennego sprzątania biurowców i serwisu pomieszczeń biurowych realizujemy także prace cykliczne oraz doraźne. Należą do nich np.

  • czyszczenie, renowacja i konserwacja posadzek kamiennych i betonowych,
  • wysokościowe czyszczenie przeszkleń i elewacji
  • usuwanie graffiti z elewacji budynku.

Zobacz, jak sprzątamy biura

 

Sprzątanie biur w zgodzie ze środowiskiem

Coraz więcej naszych klientów zwraca uwagę na aspekt środowiskowy w usługach sprzątania firm. To dlatego od lat wdrażamy zrównoważone rozwiązania, które ograniczają wpływ dostarczanych usług na naszą planetę. Posiadamy system zarządzania środowiskowego zgodny z ISO 14001, a także poddajemy certyfikacji usługi sprzątania biurowców zgodnie ze standardem EU Ecolabel.

 

certyfikat Ecolabel

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej