Sprzątanie w szpitalach i przychodniach

Usługi sprzątania w placówkach medycznych świadczymy na podstawie szczegółowych wytycznych, które dotyczą technologii sprzątania i dekontaminacji pomieszczeń w obszarach medycznych obiektu. Dostosowujemy urządzenia czyszczące oraz sprzęt przeznaczony do ręcznego sprzątania do specyfiki każdego obiektu, uwzględniając rodzaj i liczbę pomieszczeń.

Zapytaj o ofertę

Jak realizujemy sprzątanie szpitali i gabinetów lekarskich?

Usługę sprzątania w szpitalach i przychodniach zrealizuje dla Ciebie dedykowany personel, który zadba o usunięcie nie tylko widocznych zabrudzeń, ale przede wszystkim wykona kompleksową dezynfekcję pomieszczeń za pomocą profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych.

Sprzątanie placówek medycznych obejmuje m.in. :

  • mycie i dezynfekcję podłóg w systemie kuwetowym, z wykorzystaniem technologii mopa jednego kontaktu,
  • mycie i dezynfekcję powierzchni pionowych i poziomych, elementów wyposażenia i stref dotykowych z wykorzystaniem technologii ścierek jednego kontaktu,
  • dezynfekcję powierzchni trudnodostępnych,
  • sprzątanie i dezynfekcję powierzchni ogólnodostępnych, takich jak pomieszczenia biurowo-administracyjne, sanitarne oraz ciągów komunikacyjnych i ich infrastruktury, m.in. blaty recepcyjne, miejsca siedzące w poczekalniach,

Z naszych usług sprzątania korzystają:

 

placówki medyczne

Co nas wyróżnia?

  • Obsługujemy ponad 80 szpitali w Polsce, a łącznie ok. 200 obiektów infrastruktury medycznej. Dzięki personelowi dostępnemu na terenie całego kraju, możemy szybko reagować na ewentualne problemy pojawiające się w placówkach medycznych.
  • Wykonujemy usługi z wykorzystaniem atestowanego sprzętu oraz chemii szpitalnej pochodzących od renomowanych dostawców.
  • Dzięki certyfikacji ISO pracujemy zgodnie z porcedurami w zakresie realizacji czynności sprzątania placówek medycznych czy dozowania środków czyszczących. Cyklicznie szkolimy naszych pracowników, aby zagwarantować bezpieczeństwo sanitarno-epidemioloficzne pacjentom i personelowi placówek ochrony zdrowia. Sprawnie opracowujemy plany higieny, dobieramy środki do sprzątania i dezynfekcji szpitali i gabinetów lekarskich. 

Współpraca w liczbach

blisko 30 tys.

obsługiwanych łóżek szpitalnych

ponad 80

obsługiwanych szpitali

blisko 1,4 mln m2

sprzątanych powierzchni

Cyfrowe zarządzanie usługą sprzątania

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Usługi sprzątania - jak działamy?

Sprzątanie w szpitalu

Sprzątanie w szpitalach to złożony proces, który odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentów i personelu. Zadaniem sprzątania w środowisku szpitalnym jest nie tylko usuwanie widocznych zanieczyszczeń, ale przede wszystkim eliminacja patogenów, które mogą prowadzić do infekcji szpitalnych. Sprzątanie w szpitalach jest nie tylko codzienną rutyną, ale strategiczny element zarządzania placówką medyczną, mający na celu ochronę zdrowia i życia pacjentów oraz personelu.

Do sprzątania w szpitalach stosujemy specjalistyczne środki czyszczące i dezynfekujące, które są skuteczne w walce z wirusami i bakteriami, a jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia pacjentów i personelu. Dbamy o właściwe przeszkolenie personelu sprzątającego w zakresie stosowania odpowiednich metod dezynfekcji i środków ochrony osobistej. Sprzątanie w szpitalu musi być wykonane systematycznie i zgodnie z wytycznymi, aby zapewnić najwyższy poziom higieny.

 

Inne usługi

Zobacz więcej