Sprzątanie placówek ochrony zdrowia

Usługi sprzątania w placówkach ochrony zdrowia świadczymy na podstawie szczegółowych wytycznych, które dotyczą technologii sprzątania i dekontaminacji pomieszczeń w obszarach medycznych obiektu. Dostosowujemy urządzenia czyszczące oraz sprzęt przeznaczony do ręcznego sprzątania do specyfiki każdego obiektu, uwzględniając rodzaj i liczbę pomieszczeń.

Zapytaj o ofertę

W jaki sposób wykonujemy usługi profesjonalnego sprzątania obiektów medycznych?

Usługę sprzątania placówek ochrony zdrowia zrealizuje dla Ciebie dedykowany personel, który zadba o usunięcie nie tylko widocznych zabrudzeń, ale przede wszystkim wykona kompleksową dezynfekcję pomieszczeń za pomocą profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych.

W ramach usługi sprzątania placówek ochrony zdrowia wykonujemy m.in. :

  • mycie i dezynfekcję podłóg w systemie kuwetowym, z wykorzystaniem technologii mopa jednego kontaktu,
  • mycie i dezynfekcję powierzchni pionowych i poziomych, elementów wyposażenia i stref dotykowych z wykorzystaniem technologii ścierek jednego kontaktu,
  • dezynfekcję powierzchni trudnodostępnych,
  • sprzątanie i dezynfekcję powierzchni ogólnodostępnych, takich jak pomieszczenia biurowo-administracyjne, sanitarne oraz ciągów komunikacyjnych i ich infrastruktury, m.in. blaty recepcyjne, miejsca siedzące w poczekalniach,

Usługi utrzymania czystości świadczymy dla:

 

placówki medyczne

Co nas wyróżnia?

  • Obsługujemy blisko 100 szpitali w Polsce, a łącznie ok. 200 obiektów infrastruktury medycznej. Dzięki personelowi dostępnemu na terenie całego kraju, możemy szybko reagować na ewentualne problemy pojawiające się w placówkach ochrony zdrowia.
  • Wykonujemy usługi z wykorzystaniem atestowanego sprzętu oraz chemii szpitalnej pochodzących od renomowanych dostawców.
  • Dzięki certyfikacji ISO sprawnie opracowujemy plany higieny, dobieramy środki do sprzątania i dezynfekcji obiektów szpitalnych. Pracujemy zgodnie z procedurami w zakresie realizowania czynności sprzątania czy dozowania środków czyszczących. Cyklicznie szkolimy naszych pracowników, aby zagwarantować bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologicznie pacjentom i personelowi placówek ochrony zdrowia.

Współpraca w liczbach

ponad 30 tys.

obsługiwanych łóżek szpitalnych

blisko 100 

obsługiwanych szpitali

ponad 1 mln 

zadań realizowanych miesięcznie

Cyfrowe zarządzanie usługą sprzątania

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne usługi

Zobacz więcej