Sprzątanie galerii handlowych

Galerie handlowe, parki handlowe czy sklepy to miejsca często odwiedzane przez klientów. Ze względu na duże natężeniu ruchu wymagają stałego dbania o czystość i porządek. Różnego typu obiekty handlowe wymagają dostosowania usług sprzątania do specyfiki każdego z nich. Prace porządkowe obejmują m.in. mycie posadzek, wszelkich powierzchni kontaktowych czy dbanie o czystość pomieszczeń sanitarnych. Nasza współpraca z zarządcami obiektów handlowych obejmuje także specjalistyczne usługi utrzymania czystości, takie jak mycie wysokościowe, mycie parkingów podziemnych, odśnieżanie parkingów czy renowacja posadzek.

Zapytaj o ofertę

W jaki sposób realizujemy profesjonalne usługi sprzątania
galerii handlowych i sklepów?

Utrzymanie wysokiego standardu czystości w zarządzanym przez Ciebie obiekcie handlowym jest kluczowe dla wzmocnienia jego wizerunku i reputacji. Czyste​ i schludne środowisko jest istotne ze względu na bezpieczeństwo jego użytkowników, ale też wpływa na komfort klientów centrów handlowych i sklepów.  ​

W ramach realizowanych usług sprzątania galerii handlowych codziennie dbamy o czystość i porządek wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu. Każdorazowo zakres usługi dostosowujemy do Twoich potrzeb, elastycznie dopasowując wariant naszej współpracy w zależności od lokalizacji obiektu, rodzaju budynku oraz specyfiki powierzchni.

Jesteśmy także przygotowani do realizacji usług specjalistycznych, indywidualnie dostosowanych do potrzeb danego obiektu handlowego. Posiadany przez nas sprzęt, zezwolenia, a przede wszystkim zasoby przeszkolonego personelu umożliwiają nam zrealizowanie różnorodnych i unikalnych usług.

 

W ramach współpracy możesz liczyć na:

  • utrzymanie czystości ciągów komunikacyjnych i ich infrastruktury w tym zamiatanie i zmywanie maszynowe oraz ręczne posadzek w korytarzach z użyciem odpowiednich środków do czyszczenia i pielęgnacji, a także usuwanie gum do żucia z podłoża czy zbieranie śmieci wewnątrz budynku;
  • mycie przeszkleń – okien, witryn i balustrad​;
  • czyszczenie elementów przysufitowych i naściennych;​

Usługa realizowana przez Biuro Kontraktów EKO poprzez wypełnianie kryteriów określonych w procesie certyfikacji EU Ecolabel.

 

certyfikat Ecolabel

Współpraca w liczbach

blisko 30 mln m²

sprzątanych powierzchni średnio miesięcznie

blisko 700 tys.

zadań realizowanych miesięcznie

ponad 200 kordynatorów

wspiera obsługę centrów handlowych

Co nas wyróżnia?

  • Sprzątanie galerii handlowych i sklepów realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, w tym autonomicznych robotów sprzątających.
  • Inwestujemy w rozwój technik czyszczenia oraz szkolimy naszych pracowników w Centrum Szkoleń Produktowych Grupy Impel.
  • Usługą zarządzamy w sposób cyfrowy, w oparciu o autorską aplikację Optima FM,  która pozwala nam efektywnie realizować codzienne zadania na terenie obiektu.

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne usługi

Zobacz więcej