Usługi DDD – dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja 

Kompleksowe podejście do czyszczenia obiektów jest już standardem w większości firm oraz instytucji, dlatego usługi DDD, czyli dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja nieustannie zyskują na popularności. Pozwalają skutecznie pozbyć się szeregu problemów z higieną w całym budynku. Do przeprowadzenia tego typu prac potrzebne jest niezbędne doświadczenie i szeroka wiedza. Dzięki usłudze DDD zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi przebywających na terenie danego obiektu.

Zapytaj o ofertę

Czym jest kompleksowa usługa DDD?

Usługi DDD  (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) to kompleksowy zakres usług, który przeprowadzamy z pomocą określonych, specjalistycznych technik, profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych, skutecznych środków chemicznych. Zanim przejdziemy do tego jak wykonujemy usługę, wyjaśnijmy czym są poniższe pojęcia, które kryją się pod skróconą nazwą kompleksowej usługi DDD.

 

Dezynsekcja to zwalczanie niechcianych insektów, a dokładniej karaluchów, prusaków, moli, pluskw, pcheł, komarów, much, szerszeni oraz mrówek. W tym procesie zwalczane są zarówno dorosłe osobniki jak tez larwy i jaja, przez co niezbędna jest do tego profesjonalna i doświadczona ekipa. Wykorzystywane metody w zwalczaniu szkodników to przede wszystkim: fizyczne, mechaniczne, chemiczne i biologiczne środki dezynsekcji.

 

Deratyzacja  to tzw. „odszczurzanie” to działanie, które ma na celu walkę z gryzoniami z pomocą metod chemicznych (np. trutka, przynęty pokarmowe lub feromonowe) oraz metod fizycznych (pułapki żywołowne, łapki, chwytacze).

 

Dezynfekcja to odkażanie obiektów, a w szczególności miejsc, w których gromadzi się największa ilość bakterii, wirusów i grzybów – niewidocznych dla oka, a niebezpiecznych dla organizmu. W tym zabiegu niezbędny jest odpowiedni sprzęt i skuteczne środki. Więcej o dezynfekcji i skutecznych metod przeczytasz tutaj >>

 

Co zyskujesz?

Wyspecjalizowane jednostki pomocowe

 

Bezpieczeństwo ludzi na terenie obiektu

 

Utrzymanie stanu sanitarnego obiektu

Szybki czas realizacji zgłoszenia

Dostępni przez 24h/7

Całodobowa infolinia

Co nas wyróżnia?

 

  • Ponad 30-letni staż w branży profesjonalnych usług dla firm.
  • Najwyższej jakości sprzęt, który przystosowany jest nawet do najtrudniejszych przypadków.
  • Dedykowani, wyspecjalizowani ludzie, którzy bardzo precyzyjnie podchodzą do powierzonych im obowiązków.
  • Szybkość reakcji i sprawne podjęcie zgłoszenia oraz wdrożenie działań z zakresu DDD – bezzwłoczna deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja wskazanego obiektu.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji systemowej i operacyjnej.
  • Kompleksowość usługi: zabezpieczenie, monitoring, wsparcie techniczne, wymiana i oczyszczanie stacji deratyzacyjnych.
  • Korzystanie z produktów opublikowanych w rejestrze Produktów Biobójczych.
  • Usługę DDD świadczymy w oparciu o system z międzynarodowymi standardami monitorowania zwalczanych szkodników (GMP / GHP, HACCP, IFS – International Food Standard, BRC Food, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) i w zgodzie ze środowiskiem.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej