Utrzymanie i sprzątanie terenów zewnętrznych

Tereny zewnętrzne wokół obiektów wymagają takiej samej uwagi, jak pomieszczenia i lokale znajdujące się wewnątrz. W końcu to one odpowiadają za pierwsze wrażenie klientów odwiedzających Twoją firmę. Wymagają one całorocznej dbałości poprzez usuwanie śmieci, odśnieżanie, podlewanie trawników oraz wiele innych czynności. Oferujemy kompleksowe utrzymanie terenów zewnętrznych – dzięki nam wokół Twojej firmy zawsze będzie panował estetyczny porządek, który nie tylko wpływa pozytywnie na wizerunek organizacji, ale także zapewnia bezpieczeństwo klientom i pracownikom.

Zapytaj o ofertę

Czym jest utrzymanie terenów
zewnętrznych?

Czystość wokół nieruchomości jest niezbędna dla zachowania profesjonalnego wizerunku firmy – schludne otoczenie to pierwszy pozytywny komunikat, jaki pozostaje w pamięci klienta oraz wpływa na opinię o Twojej firmie. Całoroczne sprzątanie terenów zewnętrznych firmy polega na regularnym i systematycznym dbaniu o estetykę, czystość oraz bezpieczeństwo danej przestrzeni wokół budynków, bez względu na to, czy są to biura, hale produkcyjne, czy magazyny. Takie działania często wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu przez wykwalifikowany personel, który skutecznie rozwiąże dany problem. To jeden z powodów, dla których warto zlecić utrzymanie terenów zewnętrznych firmie, specjalizującej się w takich usługach.

Wiosną i latem czynności związane ze sprzątaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych to przede wszystkim pielęgnacja zieleni: podlewanie trawników i rabatek kwiatowych, przycinanie krzewów i żywopłotów, usuwanie chwastów. To oczywiście także regularne koszenie trawników wokół posesji oraz grabienie i wywóz skoszonej trawy.

W okresie jesienno-zimowym sprzątanie terenów zewnętrznych wymaga więcej wysiłku oraz lepszego sprzętu. Podobnie jak w lecie sprzątanie dróg, chodników i parkingów obejmuje zamiatanie, usuwanie kurzu,  śmieci, błota oraz liści.

Utrzymanie porządku w zimie obejmuje przede wszystkim odśnieżanie dróg, chodników, przejazdów, placów oraz usuwanie skutków gołoledzi poprzez posypywanie powierzchni granulatem rozpuszczającym lód. Ważne jest również regularne usuwanie powstających na brzegach zadaszeń sopli, które stwarzają realne zagrożenie dla pracowników i klientów Twojej firmy. Zimą sprzątanie terenów zewnętrznych jest szczególnie ważne dla zachowania bezpieczeństwa w pobliżu często uczęszczanych obiektów.

Co zyskujesz?

Zapewnienie schludnego wyglądu

wokół nieruchomości przez cały rok, aby każda część nieruchomości wyglądała reprezentacyjnie

 

 

Regularne prace porządkowe

na terenie zewnętrznym, które nie tylko poprawiają wygląd obiektu, ale również pomagają utrzymać ogólną wartość budynku

Usługę dopasowaną do specyfiki obiektu

i potrzeb klienta realizowaną według uzgodnionego harmonogramu utrzymania terenów zewnętrznych

 

 

Poprawę poziomu bezpieczeństwa

zarówno zatrudnionych osób, jak i wszystkich klientów odwiedzających firmę

Brak konieczności utrzymywania etatów

osób, które pewne prace porządkowe (odśnieżanie, grabienie) wykonywałyby tylko kilka razy w roku

 

Sprzątanie terenów zewnętrznych – co nas wyróżnia?

  • Stale rozwijamy naszą usługę w oparciu o własny dział technologii i pracujących tam doświadczonych praktyków
  • Zapewniamy czystość i higienę na wysokim poziomie w sposób bezpieczny dla środowiska i ludzi
  • Wypracowane przez lata standardy oraz informatyczny system zarządzania umożliwiają nam kontrolę i weryfikację zadań dla grup sprzątających
  • Zapewniamy stały dostęp pracowników na Twoim obiekcie, bez obawy o braki w personelu z przyczyn losowych.
  • Działania prowadzimy w sposób dyskretny, nie utrudniając wykonywania zawodowych obowiązków pracownikom firmy i nie blokując dostępu do obiektów.
  • Sprzątanie terenów zewnętrznych realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja. Te szeroko zadaniowe jednostki specjalizują się w kompleksowych usługach porządkowych w dowolnym miejscu, czasie i zakresie.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Dzięki naszym usługom nie będziesz już nigdy martwić się brudnymi chodnikami, zalegającymi liśćmi, przepełnionymi koszami czy oblodzonym parkingiem. Wszystkie elementy zewnętrznych terenów Twojej firmy będą wyglądały jak nowe. Szybko uporamy się z nawet najbardziej uporczywymi lub niestandardowymi zabrudzeniami. Dostosujemy usługi utrzymania terenów zewnętrznych do konkretnych potrzeb Twojej działalności.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej