Utrzymanie i sprzątanie terenów zewnętrznych

Tereny zewnętrzne wokół obiektów wymagają takiej samej uwagi jak pomieszczenia i lokale wewnątrz. Oprócz tradycyjnych usług sprzątania, zajmujemy się również usługami związanymi z porządkami na zewnątrz – pierwsze wrażenie na klientach odwiedzających obiekt spada właśnie na tereny zewnętrzne.

Zapytaj o ofertę

Czym jest utrzymanie terenów
zewnętrznych?

Czystość wokół nieruchomości jest niezbędna dla zachowania profesjonalnego wizerunku – schludne otoczenie to pierwszy pozytywny komunikat, jaki pozostaje w pamięci Klienta oraz wpływa na opinię ludzi o Twojej firmie. Wiosną i latem czynności związane ze sprzątaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych to przede wszystkim pielęgnacja zieleni: podlewanie trawników i rabatek kwiatowych, przycinanie krzewów i żywopłotów, usuwanie chwastów. To oczywiście także lub przede wszystkim regularne koszenie trawników wokół posesji oraz grabienie i wywóz skoszonej trawy.

W okresie jesienno-zimowym natomiast sprzątanie terenów zewnętrznych wymaga więcej wysiłku oraz lepszego sprzętu. Podobnie jak w lecie sprzątanie dróg, chodników i parkingów obejmuje zamiatanie, usuwanie kurzu i śmieci. Dodatkowo jeszcze trzeba uprzątnąć naniesione na powierzchni błoto oraz zagrabić i wywieźć liście.

Najbardziej wymagającą usługą jest tzw. ‘akcja zima’ wchodząca zwykle w skład usługi pielęgnacji terenów zewnętrznych. Utrzymanie porządku w zimie obejmuje przede wszystkim odśnieżanie dróg, chodników, przejazdów, placów oraz usuwanie skutków gołoledzi poprzez posypywanie powierzchni granulatem rozpuszczającym lód.

Co zyskujesz?

Zapewnienie schludnego wyglądu

wokół nieruchomości przez cały rok, aby każda część nieruchomości wyglądała reprezentacyjnie

Pleśń i brud mogą trwale uszkodzić

zewnętrzne powierzchnie, więc mycie ciśnieniowe pomoże z czasem wydać znacznie mniej na naprawy

Regularne prace porządkowe

na terenie zewnętrznym nie tylko poprawiają wygląd obiektu, ale pomagają również utrzymać ogólną wartość budynku

Usługa dopasowana do specyfiki

i potrzeb klienta realizowana według uzgodnionego harmonogramu prac.

 

Sprzątanie terenów zewnętrznych – co nas wyróżnia?

  • Stale rozwijamy naszą usługę w oparciu o własny dział technologii i pracujących tam doświadczonych praktyków
  • Zapewniamy czystość i higienę na wysokim poziomie w sposób bezpieczny dla środowiska i ludzi
  • Wypracowane przez lata standardy oraz informatyczny system zarządzania umożliwiają nam kontrolę i weryfikację zadań dla grup sprzątających
  • Zapewniamy stały dostęp pracowników na Twoim obiekcie, bez obawy o braki w personelu z przyczyn losowych.
  • Zlecenia realizujemy z wykorzystaniem Mobilnych Grup Porządkowych, które cechuje stała dostępność, sprawność i szybka reakcja. Te szeroko zadaniowe jednostki, specjalizują się w kompleksowych usługach porządkowych w dowolnym miejscu, czasie i zakresie.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej